Współpraca

Jako Przewodnik Górski, Podróżnik i Prelegent zaczynałem swoją drogę od „miotły”. Każdy etap w moim życiu był kolejnym kamieniem milowym, który spowodował, że jestem tu, dzisiaj. Zaczęło się od podróży i gór, co zaowocowało zdobyciem uprawnień Przewodnika Górskiego. Jeżdżąc z ogromną ilością grup, urozmaicając programy doszedłem do wniosku, że najlepiej samemu program przygotować, wdrożyć i poprowadzić go w sposób jak najbardziej optymalny dla danej grupy. Taki jest właśnie mój model działania. Sam przygotowuję i prowadzę wycieczkę, imprezę, integrację, wyjazd w sposób taki jak widzę otoczenie – maluje obrazami, przekazuję moje emocje i staram się być obiektywnym, choć każdy z nas jest subiektywny.


Zapraszam do współpracy także blogowej w zakresie realizacji GÓRSKICH WYZWAŃ I REKORDÓW. W każdym roku odpalam 1 duży projekt, który jest unikatowy i wyjątkowy na skalę kraju, a na pewno będzie miał w sobie coś „NAJ”. Kolejne przedsięwzięcia będą niczym Niebieskie Wyzwanie lub Korona Polski – wychodzić ponad normy, stawać na granicy ludzkich wytrzymałości i promować szeroko pojętą aktywność. Chcę pokazywać, że w Polsce można robić ciekawe rzeczy, dorównujące zagranicznym przedsięwzięciom.
Do każdej propozycji (reklamowej, promocyjnej, redakcyjnej) podchodzę indywidualnie, bo wszystko jest kwestią rozmowy i dobrych relacji!

Obecni Partnerzy i Sponsorzy:

 

 

Do tej pory współpracowałem m.in. z markami:

 

 

    

Zapraszam do kontaktu

PERFECT PROGRESS
Paweł Pabian
36-007 Krasne
mail: podroznikakronika@gmail.com
kom. 601 826 883